מוצי

מוצי

1839
0
SHARE
עגלת מוצי IGO

מוצי הינה בין החברות הבודדות שידועה מאוד בארץ לא פחות משידועה בארץ מוצאה. עגלת מוצי הינה בין העגלות היותר מבוקשות בארץ בין השאר כי מחירה אינה בשמיים מצד אחד, אך איכותה אינה נופלת מזו של עגלות יקרות יותר. גם הטיולונים של מוצי ידועים באיכותם.

עיצוב של מוצי

עגלת מוצי מעוצבת בצורה ספורטיבית אך עם שיק. ייחודה הוא בפרקטיות שלה, בזכות גלגלי השטח המוקצפים של מוצי אשר בקלות יכולים גם להתגלגל בתנאי שטח פחות נוחים, לא פחות מאשר בתנאי שטח נוחים. יתרון נוסף לגלגלים המוקצפים הוא בכך שהסיכוי לפנצ'ר בהם, קטן.

חברת מוצי

למרות שהוקמה כבר ב- 1937, חברת מוצי משתמשת בטכנולוגיות החדשות ביותר בשוק, לייצור עגלת מוצי. אחת מטכנולוגיות אלו היא האלומיניום הקל. שלדת העגלה של מוצי מיוצרת מאלומיניום זה, דבר המקל להרים אותה ולהתנועעה איתה. על שלדת עגלת מוצי מרכיבים את האמבטיה והסלקל.

את העגלה עצמה קל לקפל דבר שהוא יתרון רב לאימהות אשר מסיעות את העגלה לבד רוב היום, ללא תמיכה של הבעל. החסרון היחיד של עגלת מוצי הוא הצורך בפירוק האמבטיה שלה, טרם קיפולה. חסרונות נוספים של עגלת מוצי הם רוחב העגלה.

היות שהעגלה רחבה מאד יחסית, קשה להיכנס איתה למעלית או דרך הדלת, וגם כאשר מקפלים אותה, היא עדיין נשארת גדולה מאד יחסית. אכזבה נוספת של עגלת מוצי יחסית לעגלות אחרות בשוק הוא הבדים העוטפים את העגלה אשר אינם עומדים בסטנדרטים האיכותיים של בדי עגלות שיש לחברות אחרות.

יתרונות של מוצי

למרות כל החסרונות יש לעגלה של מוצי גם יתרונות: אחד מהם הוא סל אחסון ענק, מה שמאפשר לך לשים הכל בו ולא להיסחב עם כמה תיקים. יתרון נוסף של עגלת מוצי הוא ידית העגלה אשר ניתן לכוון אותה לחמישה פוזיציות גובה. יתרון נוסף הוא עצם העובדה שהעגלה של מוצי מתקפלת יחד עם הטיולון.

סיכום:

כפי שניתן לראות, למרות שעברו אי אלו עשורים מאז הוקמה חברת מוצי, העגלות של מוצי רק התפתחו והשתכללו עם הזמן. יחד עם זאת, לפני שקונים עגלת מוצי, כדאי לנסות להושיב את הילד עוד בחנות בעגלה ולראות איך הוא מגיב ואם נוח לו בה

LEAVE A REPLY