נקסט סייט בניית אתרים לעסקים

נקסט סייט בניית אתרים לעסקים

876
1
SHARE
בניית אתרים נקסט סייט

 בניית אתרים לעסקים – איך בונים את זה נכון ?

אתרים לעסקים בשנת 2016 הם לא אופציה הם חובה. אתר האינטרנט שלך יוצר את הרושם הראשוני של הלקוחות שלך על העסק, והוא זה שיקבע בסופו של דבר אם הוא ירכוש את השירותים או המוצרים שלך ממך או מהמתחרה שבנה אתר מרשים יותר.

היום לא חשוב עד כמה המשרד שלך נוצץ או מפואר, לא משנה כמה שיש יש בלובי, לא משנה עד כמה הרהיטים שלך מפוארים. מה שיקבע בסופו של דבר אם אתה חברה רצינית או לא – הוא אתר האינטרנט שלך.
בנקסט סייט בניית אתרים לעסקים אנחנו יודעים שאתר אינטרנט הוא הרבה יותר מתוכן ותמונות. אתר אינטרנט מרשים, שנבנה בצורה נכונה כדי להזניק אותך לראש עמוד התוצאות של גוגל, מכניס לך כסף. נקודה.

מה אנחנו נותנים כאשר אנחנו בונים אתר לעסקים?

  • אתר מרשים שעושה חשק לעבוד איתך – לא משנה כמה תוכן יש באתר שלך ועד כמה המוצרים שלך אטרקטיביים. אם האתר שלך לא "וואו" אף אחד לא יעיף מבט שני, ובגוגל כל כך קל פשוט לעבור לאתר הבא, ולקנות מהמתחרה ההוא. כן, זה המעצבן עם האתר המגניב.
  • אתר רספונסיבי  – יש לך אתר מדהים. הוא נראה נפלא על המחשב, רק מה? על הטלפון הוא נשבר קצת, התוכן נראה קטן מאד, ואת הצד השמאלי של התפטריט לא רואים. באמת לא חשוב, מי מגיע לסוף התפריט, בסך הכל קישור לעמוד "צור קשר". אז זהו. שלא. כדאי להפנים את זה 75% מהגלישות לעסקים קטנים ובינוניים הם מהנייד. שם הלקוחות שלך מוצאים אותך. אה, וגם בגוגל מעדיפים אתר שמותאם לסלולר.
  • אתר מותאם לSEO – אם להיות בעמוד הראשון של גוגל חשוב לך – וביננו, למי זה לא חשוב – האתרים שלנו יעשו את הצעד הראשון בדרך להזניק אותך לשם. האתרים לעסקים נבנים בצורה תקנית לקידום במנועי חיפוש, עם שימוש בכל הסודות הקטנים שאנו יודעים על קידום בגוגל, מבלי שתצטרך לשנות אותם שוב אחרי שנבנו.
  • נגישות – נגישות זו כבר לא אופציה – זה חוק. אנו מתמחים בהנגשת אתרים לעסקים, ובונים כל אתר בצורה האופטימלית על מנת שיתאים גם לבעלי לקויות. ככה תוכל לשרת 100% מהאוכלוסיה ולא לאבד אפילו לקוח אחד בגלל חוסר הנגשה של האתר.

אתרים לעסקים בונים רק בנקסט סייט

חייגו עכשיו למספר – 072-338-4288 הצעת מחיר לבניית אתר מנצח , ותשאיר אבק למתחרים שלך

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY