אאוטסורסינג או מתכנת בתוך המשרד

אאוטסורסינג או מתכנת בתוך המשרד

1349
0
SHARE
תרגום מאנגלית לעברית
תרגום מאנגלית לעברית

למה עדיף במרבית המקרים לעשות אאוטסורסינג לבית תוכנה חיצוני?

אם אתם צריכים תוכנה או אפליקציה ייעודית לעסק, לפעמים נראה מפתה מאד להעסיק מתכנת בתוך המשרד, מישהו שישב על המחשב לידכם, תוכלו להסתכל מאחורי גבו ויכתוב את התוכנה. העסקת מתכנת בתוך המשרד נותנת תחושה של שליטה על הדרך בה התוכנה נכתבת, גם אם אינכם מבינים דבר וחצי דבר בתכנות. בפועל השימוש במתכנת פנימי בחברה עשוי בסופו של דבר לעלות לכם ביוקר, ואם הייתם מעסיקים בית תוכנה מקצועי הייתם מקבלים תוצאות טובות יותר, ובדרך כלל בטווח הקרוב והרחוק משלמים פחות.

מה זה אאוטסורסינג ולמה אתם צריכים את זה?

תחום האאוטסורסינג (או בעברית "מיקור חוץ") הוא לא חדש. חברות רבות מוציאות החוצה שירותים כמו בניית אתרים, שיווק, פרסום, גרפיקה, הנהלת חשבונות וכמעט כל תחום שאינו קשור באופן ישיר למהות העסק שלכם. בתחום התוכנה לאאוטסורסינג יש יתרון חשוב. בית תוכנה המעסיק מתכנתים באופן קבוע יכול לבנות לכם פתרון אידיאלי תוך שימוש בכמה מתכנתים במקביל בהתאם לכישורים המיוחדים של כל אחד. כאשר אתם מעסיקים מתכנת אחד אתם תלויים בידע, בניסיון ובכישורים של אדם אחד. בפנייה לחברה בתחום או בית תוכנה אתם נהנים מהיתרון הגדול של צוות מוחות העובד על הפתרון שלכם.

דווקא בית תוכנה – משום שכמעט אף מתכנת לא יודע את כל התחומים באותה רמה

תכנות של פתרון פשוט או מורכב מצריך בדרך כלל ידע במספר תחומים. מסדי נתונים, התכנון עצמו, גרפיקה ועיצוב חווית משתמש ועוד. כאשר עובדים עם בית תוכנה לרב יהיה צוות של מעצבים גרפיים, של מנהלי מסדי נתונים, מתכנתים הכותבים את הקוד ומומחי חווית משתמש שיוודאו שהתוכנה שלכם תהיה ידידותית לאלה שיעבדו איתה בעתיד. הצוות כולל מתכנתים ברמות שונות, העובדים במקביל לכתוב את התוכנה שלך, ואינך תלוי בחסדיו של מתכנת בודד.

צריכים תיקונים בתוכנה? נראה אתכם מוצאים את המתכנת שהעסקתם לפני שלוש שנים

זה החלק הבעיתי ביותר. כאשר משהו לא עובד בתוכנה, או כאשר אתם רוצים להוסיף לה מאפיינים מיוחדים. לכו תמצאו את המתכנת שעבד עליה בעבר. מן הסתם הוא טרוד עכשיו בפרויקטים נוספים, החליף מספר טלפון, או כבר בכלל לא עוסק בתחום. בית תוכנה ותיק יהיה שם בשבילך גם בעוד שלוש, חמש או עשר שנים, עם צוות מתכנתים שיכול להיכנס לקוד, הכולל הערות שנכתבות בין מתכנת למתכנת, ולהמשיך את לעבוד על התוכנה שלך ללא בעיות.
לפרטים נוספים בקרו באתר הבית שלנו קידום אתרים ופיתוח

LEAVE A REPLY