חלוקי נחל מה זה?

חלוקי נחל מה זה?

1853
0
SHARE
Pebbles
Pebbles

חלוקי נחל

רבים בישראל, במיוחד אלה שיש להם בתים פרטיים עם קרקע, מייפים ומעצבים את גינתם בכל מיני אלמנטים מעניינים המקנים לגינה מראה מיוחד וטבעי וזאת, באמצעות אלמנטים טבעיים כגון חלוקי נחל. אבנים אלה, הפכו להיות אופנתיות ומעצבי הגנים בחרו בהן בכדי לרצף שבילים או לקשט סביב העצים, מה שיתחום את העצים ויוסיף להם יופי רב. ניתן למצוא אבנים אלה, כאשר הן משויפות או בצורתן הגולמית. ישנם חלוקים הנמצאים קרוב לנחלים העשויים מאבן גיר. ישנם  אבני קישוט לגינה, אשר ניתן למצוא אותן במשתלות רבות.

יש לציין, כי חלוקי נחל, מסייעים לשמירה על קרקע בטמפרטורה קבועה, למניעת סחף, וכן להקלה על מערכת השקיה, כאשר חלוקי הנחל למעשה מסייעים בחיסכון המים. ניתן למצוא גם אבני קישוט לגינה, אשר עשויים מסלעים מרוסקים, מה שמקנה עוד אלמנט טבעי בגינה. ניתן למצוא שימושים רבים באבני נחל כגון גיוון בצבע בשבילים בגינה, קישוט של ערוגות הפרחים, ליד מפל מים להקניית מראה טבעי ויצירת פכפוך של מים ועוד.

מסר של שלווה ויופי

יש לציין, כי חלוקי נחל, מקנים בכל מקום שהם נמצאים בו, אם בנחלים, בנהרות ובגינות המעוצבות, תחושה של שלווה ורוגע. אנו  בני האדם תמיד היינו ונהיה מחוברים לטבע. גם בפרויקטים יוקרתיים, ניתן למצוא אותם אבנים בהירות, המקנות עיצוב ויופי. ישנן טקסטורות וגוונים שונים של אבנים טבעיות שמקורן מהנחלים ומקורות המים. תוכלו למצוא אותן בטקסטורות מחוספסות, מקווקוות, בגווני שחור, חום, לבן ועוד. ישנם יבואנים של אלמנטים המיועדים לגן שמייבאים את האבנים הללו ממקומות שונים בעולם, כך שניתן למצוא סוגים מיוחדים ומרהיבים של אבנים הנמצאות ליד הנחל  ולהקנות לגינה שלכם מראה מדהים בעיצוב נכון.

חלוקי נחל- מראה מטופח ומזמין של הגינה שלכם

יש לציין, כי חלוקי נחל נשארים לנצח, הם אינם מתכלים עם השנים והם יכולים לחפות אזורים שלמים בגינתכם. גם מבחינת ההשקיה, אין צורך בהשקיה רבה, בכדי לשמור על הגינה, היות ואבנים מיוחדות ויפות אלה שמיפים לנו את הגינה, אף שומרות על לחות האדמה ומונעות את אידוי המים במהירות, במיוחד בימי הקיץ החמים.האבנים הללו תקנינה לכם גינה מטופחת, מעוצבת וחסכונית מבלי השקעה רבה בתחזוקתה.

LEAVE A REPLY