משרד רואה חשבון

משרד רואה חשבון

817
0
SHARE
ראיית חשבון

רואה חשבון מסייע לכם לפתוח עסק

בשעה טובה, החלטתם שאתם יוצאים לדרך עצמאית חדשה, ויש לכם רעיון נהדר לעסק חדש. לפני שאתם כבר רצים לבנק לקחת הלוואות שונות ומתחילים להשקיע בעסק שלכם, כדאי להתייעץ קודם כל עם אנשי המקצוע שמבינים דבר או שניים בתחום הפיננסים.

במילים אחרות – כדאי לפנות למשרד של רואה חשבון מקצועי, שיוכל לסייע לכם רבות בתהליך של פתיחת העסק שלכם, ינחה אתכם לאורך התהליך, ואף יאפשר לכם לתקן מספר טעויות שעלולות לצוץ.

רואה חשבון הוא האיש הנכון במקום הנכון כשמדובר בפתיחת עסק, ויש להקדים ולהיוועץ עמו בטרם תבצעו פעולה כל שהיא. איך זה בעצם מתבצע?

רואה החשבון הוא יועץ פיננסי

עליכם להבין, כי רואה חשבון הוא למעשה היועץ שלכם שמומחה לענייני פיננסים. בעת שאתם פותחים עסק, אתם למעשה מקיימים צעד דרסטי מאד מבחינה פיננסית – צעד שכמותו ככל הנראה עוד לא תחוו. לכן חשוב מאד לעבוד ביחד עם רואה חשבון מקצועי שיוכל להנחות אתכם.

רואה חשבון יוכל לייעץ לכם בדברים הרבים הקשורים להקמת העסק שלכם. כך לדוגמה, הוא יוכל להמליץ לכם על צורת ההתאגדות הטובה ביותר – עוסק פטור, עוסק מורשה, או חברה בע"מ.

רואה חשבון מקצועי אף יוכל לייעץ לכם בנוגע לצורת העבודה הנכונה מול הבנקים, והדרכים הטובות ביותר להשיג מימון התחלתי להתנעת העסק החדש שלכם. כמו כן, תוכלו לקבל עצות ראשוניות, הנוגעות לניהול פיננסי נכון ומקצועי של העסק שלכם, ברמת היום יום.

עזרה מרואה חשבון שאין לה תחליף

עליכם לזכור, שהעזרה שתקבלו מרואה חשבון מקצועי, בשלבים הראשונים של הקמת העסק שלכם, היא עזרה שאין לה תחליף. אלו הם השלבים הקריטיים ביותר בחיי העסק שלכם, ולכן כל צעד שתעשו יהיה בעל השלכות עצומות לגבי המשך דרככם העסקית. אם כן, כאשר אתם עומדים לקראת הקמה של עסק חדש, מומלץ בחום לחפש רואה חשבון שאתם יכולים לסמוך עליו, ולקיים איתו מספר פגישות ייעוץ.
השתדלו לקבל המלצות מלקוחות קיימים על מנת שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם את איש המקצוע המתאים לכם.

משרד רואה חשבון.

LEAVE A REPLY